Transfer Bilgileri

 

Kongre dahilinde aşağıda belirtilen kategorilerde transfer hizmeti verilmektedir.

 

Araç Bilgisi

Tek Yön Ücret 

Çift Yön Ücret

Toplu Transfer*

50.-TL

100.-TL

Binek (max.3 kişi)

200.-TL

400.-TL

VITO (max.3 kişi)        

300.-TL

600.-TL

 

- Toplu transfer seçeneği, geliş ve dönüşlerin yoğun olduğu 26 ve 30 Ekim 2018 tarihlerinde yer alan havalimanı transferlerinde geçerli olacaktır. . Anılan tarihlerde olan toplu transfer saatlerine denk gelmeyen transfer talepleri özel transfer olarak işlem görecektir.

- Özellikle 24,25, 27, 28 ve 29 Ekim tarihine denk gelen geliş ve dönüş transferleri için özel transfer ücretleri geçerli olacaktır. Özel transfer talepleriniz için Online Kayıt Formu’na bilgilerinizle giriş yapıp transfer servisi satın alabilir ve biletinizi sisteme yükleyebilirsiniz.

- Uçak saati değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden Kongre Sekreterliği Neyir Seda Ütügen’e nutugen@kenes.com e-posta adresine bildirmeniz ve ardından teyit almanız durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.


- Bodrum Otogarı için transfer hizmeti verilmeyecektir.

- Transfer ile ilgili bilgiler kongre boyunca kayıt masalarından takip edilebilir.

- Transfer ücretini ödemeyen ve sisteme uçuş bilet detaylarını yüklemeyen katılımcıların transferlerinde oluşabilecek aksaklıklarda sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

Herhangi bir sorunuz ya da talebiniz için lütfen Kongre Sekreterliği ile Neyir Seda Ütügen nutugen@kenes.com  e-posta adresinden irtibata geçiniz.